Nalaďte se na svou duši.

Bezpečně vás povede.

Pojďte objevit, jak vám malba může změnit celý život. Promění váš pohled na svět, prožívání emocí, chaos v harmonii. Nikdo vás nezná lépe než vy, proto vezměte svůj život a zodpovědnost za jeho prožívání do svých rukou.

I vy můžete žít svůj barevný život podle vašich představ. Nemusíte být Picasso ani Dálí, stačí být sami sebou. Svět potřebuje VAŠI JEDINEČNOST.

S láskou,                             

Alena Nováková 💗

O mně a malbě

Příběh se šťastným začátkem

Barevná galerie

Zářivé obrazy z mojí dílny

Aby mohla být vaše jedinečnost uviděna, je potřeba, abyste ji nejprve v sobě spatřili vy sami. Na toto téma i na další seberozvoj pořádám online i offline setkání. Vytvářím krom obrazů i podporující meditace. I ty jsou součástí mého projektu.  

Vše, co jsem se za 18 let barevné tvorby a 25 let mého života v tomto těle dozvěděla o sobě, o malbě, o přírodních zákonitostech a respektování vesmírného proudu nyní předávám v intenzivním on-line kurzu Osvoboď své myšlenky malbou. Učím v něm proměnit prožívání emocí ve vaši sílu, zpracovat vaše emoce/pocity/zranění pomocí malby a malovat zářivé podporující obrazy. Zpracujte si své emoce dřív, než přijde nemoc a buďte sobě blíž. 

V kurzu, kde se to naučíte na vlastní barvy.

Kurz Osvoboď své myšlenky malbou

INTENZIVNÍ 21denní on-line kurz pro 7 žen – další termín není vypsaný

Ženy, které kurzem již prošly si zpracovaly pěknou řádku svých emocí, myšlenek a naučily se tvořit si svá vlastní podporující dílka, které je provází na jejich životní cestě. Mám z nich obrovskou radost, protože jsou úžasné, silné a zároveň laskavé k sobě i ke svému okolí.

Cítila jsem se ve stresu z toho, abych byla správná dcera/ vnučka. V kurzu jsem si uvědomila kdo jsem, co chci a začala si stát za svým. Tři týdny kurzu stačily na to, abych žila lehčeji, bez tíhy myšlenek na to, co jsem zase udělala podle druhých dobře nebo špatně. Kurz bych doporučila všem, co si potřebují utřídit myšlenky, ujasnit si vztahy se sebou a s lidmi ve svém okolí.

Barbora Vachová

Na kurz jsem se zapsala v období, kdy jsem procházela velkými změnami. Cílem bylo zpracovat si emoce s tímto obdobím spojené a zároveň se soustředit na emoce „nových začátků“. Realita předčila očekávání mnohonásobně. Nejen, že jsem zjistila, jak s emocemi pracovat, ale zároveň mi kurz poskytl možnost se zastavit. Alenka mě provedla mnoha krásnými meditacemi. 

Klára Poupová

Dlouho jsem neposlouchala svou duši. Intuice mě přivedla na tento kurz. Neváhala jsem ani okamžik a dobře jsem udělala. Nyní proplouvám životem bez emočních tsunami
a výbuchů, což ocení především můj muž a mé dvě dcery. Začala jsem malovat a jsem napojená na své vlastní vnitřní zdroje. Otevřela mi něco, co bude má budoucnost.

Eva Kupková

Kompletní reference naleznete zde.

Při tvorbě obrazu ode mne s vaším zapojením.3

Maluji osobní intuitivní obrazy s vloženými záměry. Jedná se o ucelený proces, kdy si nejprve s potencionálním klientem/klientkou zavoláme, abych se mohla naladit na vaše potřeby, kompletní situaci a záměr. Společně si vydefinujeme co opravdu nyní potřebujete. Často již během první konzultace vzniká prostor pro terapii, domluvíme veškeré detaily a já začnu tvořit. 

 

Měla jsem tu možnost a nechala si od Alenky namalovat obraz, intuitivní..
Udělaly jsme společný záměr a vše ostatní měla jen ve svých rukou… a výsledek?
Naprosto úžasný! ❤❤
Obraz je přesně podle mě, nabitý nádhernou láskyplnou energií, je stvořen přímo pro mě a dodává mi vše co si jen přeji ❤.
Děkuji Alenko za Tvou krásnou práci, plnou lásky a nádherné energie!
Spolupráce s Tebou, dodání obrazu, vše co v balíčku bylo… všechno jsi krásně a do posledního detailu promyslela 🥰🍀.
Děkuji Ti z celého srdce ❤.
Lenka Vyhnalíková

Domluvme si konzultaci

30 minut, během kterých zjistíme, co za obraz potřebujete.

Na jedné vlně v komunitě podobně laděných lidí.

Přidejte se do FB skupiny

moře inspirace a bezpečné sdílení v mé podpůrné skupině Žijeme v Barevnosti

Share This