Barevná galerie s náhledy do duše

Terapeutický obraz Vše

Vše

Devítiobrazí má své místo na zdi našeho bytu. Kdokoliv, kdo k nám přijde, toto dílo obdivuje. A já se vždy zeptám: „Jaká část z obrazu tě nejvíce zaujala, která tě vtahuje?“ Po odpovědi podávám výklad daného čtverce a návštěva se nestačí divit. V drtivé většině výběr a výklad velmi sedí. Netroufám si tvrdit, že ve 100 %, statistiku si bohužel nevedu.
Chcete přijít na návštěvu? smile

Cyklické obrazy

Cykličnost

Čtvero ročních dob, čtyři fáze ženy.
Jaro, léto, podzim, zima. Každá fáze jiná, jinak výjimečná a skvělá. Tak jako každá žena. Čtyřobrazí vzniklo jako oslava ženských darů ve všech fázích, kterými během menstruačního cyklu procházíme. V současné době slouží toto dílo jako mapa pro mého muže i pro mě samotnou, abych si uvědomila své silné stránky v daném období a respektovala samu sebe. K orientaci slouží spirála uprostřed, na které posouvám ukazatel dle potřeby. Pokud chcete obrazu porozumět, koukněte na můj instagramový profil, kde jsou jednotlivá plátna popsána zvlášť.

 

 

Cyklické obrazy

Elementy

11 obrazů, které jsou spolu velmi úzce propojeny, i když je každý jiný. Obraz uprostřed je obrazem, který v sobě ukrývá pro mě základních a esenciálních šest prvků našeho života. Vychází ze mě samé a vznikal od dubna 2021 do září 2021. Možná si teď řeknete: „To ses asi zbláznila, 6 elementů, kdo to kdy slyšel.“. Nebojte, nezbláznila, stále jsem při smyslech 🙂 . Základní živly známe 4 – oheň, voda, země, vzduch. Když se přikloníme k elementům dle čínského pentagramu, uvažujeme 5 prvků – Dřevo, Oheň, Země, Kov a Voda. Vytvořila jsem proto 10 navazujících obrazů, kdy každý z nich přináší do života něco jiného. Schválně, který z obrazů okolo (tvořící kruh) si vás přitáhl?

Chcete si ode mě nechat namalovat osobní obraz?

Zanechte mi zprávu.
Můžete mi do ní rovnou napsat vaši představu. Domluvíme si poté krátký hovor, na kterém vše doladíme.

Share This