Jak vytvořit ten nejcennější dárek pro maminku

autor: | 9. Kvě, 2021 | Malba, Rozvoj

Poděkování

Dnes slunce svítí pro naše maminky🌞

Každý, kdo na tomto světě jsme, máme svoji maminku. Tak to příroda u nás lidí zařídila a věda ještě nepokročila natolik, aby tomu bylo jinak 🤰🤱. Naštěstí 🍀. Možnost mít svoji maminku dlouhodobě po svém boku je obrovský dar a zázrak 🦋. V tomto příspěvku bych chtěla oslavit všechny maminky. Velmi obdivuji každou ženu, která se rozhodla být opravdovou mámou, která tu pro své dítě je vždy, když ji potřebuje (a vím, že ani tohle není samozřejmost). Dám vám tip na dárek 🎁, který jistě ocení. Zároveň jdu s vámi nasdílet, jaký dar jsem si na letošní DEN MATEK vymyslela já.

„Kdyby maminky byly květiny, utrhnu si Tebe.“

Tip nejen pro dnešní den

Právě naše maminka je ta nejlepší na světě ❤. Ano, jsem si vědoma, že ne každý to může vidět tak růžově. Pokud ale zapátráte hluboko v paměti, možná si ještě jako děti vzpomenete, jak pro vás byla právě ona tím nejúžasnějším člověkem. Dala vám Život. I kdyby nic jiného, tohle je to nejvíc. Je to to nejcennější, co máme, bez života bychom tu nebyli. Všechno ostatní už je vlastně navíc.

Chci vás dnes vyzvat k tomu, abyste byli vděční za to všechno, čemu se vám dostalo. Jste tu na světě díky ní. Mým tipem a tím nejcennějším darem, který mamince můžete nejen v tento den věnovat, je váš čas. Pokud máte to štěstí a možnost své mamce zavolat, nebo se s ní vidět, udělejte to. I pokud tuhle možnost nemáte, pošlete ze srdce vděčnost a velké díky. Jestli jsou vaše vztahy nevalné, zkuste to vzít jako příležitost vztah urovnat. Otevřít se, říct vše, co máte na srdci, v laskavosti. S láskou ocenit vše, co pro vás váš rodič udělal, byť to ne vždy bylo jednoduché. Můžete napsat osobní dopis. Jen proto, že chcete. Neočekávejte na něj odpověď 🙏.

Váš rodič dělal to nejlepší, co uměl. Často se bere jako samozřejmost, že se žena stará o chod domácnosti, maminky se stávají otroky, protože v jejich době bylo silně zakořeněno, aby žena byla silná, vše zvládala sama… I já měla tendence tento destrukční vzorec odsuzovat, ale pro mě samotnou byl těžký oříšek vymanit se z pocitu, že něco „musím“ a dodnes si to zpracovávám. A možná ve vaší rodové linii máte úplně jiné vzorce.

Není cestou vaše rodiče odsoudit a zavrhnout, chtě nechtě se vám tento vzorec stejně někde projeví. A nemusíte to z vaší úrovně vědomí ani chápat, důležité je se alespoň snažit o porozumění, či jen a pouze tuto cestu respektovat a milovat rodiče takového, jaký je. Bezpodmínečně, jako to umí právě malé děti a my na to jako dospělí zapomínáme. S obrovským láskyplným respektem přichází napojení a díky němu můžete inspirovat ke změně i vaše rodiče. Nebo si jít pouze vlastní cestou, ale s hlubokým přijetím, láskou a vděčností za zkušenost. Nejste předurčeni k žití jejich života. V každém momentu (dospělosti) je váš život ve vašich rukou a vy za něj nesete plnou odpovědnost.


Nejcennější dar ode mě pro maminku a jeho cesta

Letošní rok je pro mou rodinu velmi magický a rozhodně oči otevírající 🙏❤😘. Při přemýšlení, co já mohu své mamince nejcennějšího dát, jsem si uvědomila, že to nejcennější, co ve svém životě krom Života samotného mám je: MŮJ ČAS, MOJE ENERGIE A MŮJ DAR MALOVAT. A tak jsem začala malovat 🎨. Nejprve to byla oslava ženství, ženské plodnosti a vděčnost za to, že jsem také ženou. Plánovala jsem, jak namaluji obraz, který bude podporovat ženskost, smyslnost a laskavost k sobě samé.


Nakonec se to během malby přerodilo a transformovalo v něco daleko většího, kam jsem vůbec nedokázala dohlédnout. Tak jsem se nechala pouze vést a poslouchala svůj vnitřní hlas.

Husina mi jede po celém těle a to píšu teprve začátek. Kde jinde malovat tento obraz než doma 😊. Domov, se kterým se pojí obrovská mateřská láska, dětství i vzpomínky. Propašovala jsem ho v tajnosti do pokoje a při vhodných podmínkách, ideálně v noci, do něj vkládala všechny záměry. Dokonce jsem obraz nemalovala sama. To je u mě novinka, ale až vám napíšu v článku večer kompletně celý příběh, pochopíte proč.

Tušíte, kdo mi s obrazem pomáhal? Jsem zvědavá, jestli uhodnete 👀.

Pokud chcete vidět a číst více, přidejte se do skupiny Žijeme v Barevnosti 🍀. Večer i zde na blogu přibyde kompletní příběh obrazu i jaká na něj byla reakce 🙏❤🎨🦋😘. Již teď obraz můžete vidět na facebooku ve skupině i na instagramu. Ze srdce vám přeji, ať dnes můžete trávit čas se svými blízkými, na kterých vám záleží.

0 komentáøù

Pøidat komentáø

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This