Pomohla jsem už s…

… rozpadajícím se vztahem

S přítelem jsme řešili náš vztah, nevěděli jsme už kudy kam. Individuální rozhovory obou z nás s Alčou nám pomohli nalézt priority a upřímně a otevřeně si promluvit. Při rozhovorech s Alčou jsem se cítila příjemně. Díky ní jsme nyní ve vztahu uvolněnější a snáze komunikujeme. Náš vztah je díky Alče plnohodnotnější, než kdy dříve.

Simona Kohoutová

… atopickým ekzémem

U dcerky nás od miminka trápil atopický ekzém. Vše, co jsem do té doby zkusila, nezabralo. Alča mi ukázala, že to jde i jinak. Dnes můžu říct, že atopický ekzém máme pod kontrolou. Dříve jsem si to nedovedla ani představit, že bych se v noci vyspala bez strachu, že budeme rozškrábaní do krve, teď už spíme v klidu. Doteď jsme s Alčou v kontaktu, když je potřeba ochotně poradí.

Iveta Košíčková

… častými zápaly plic

Naše holčička se narodila v nedokončeném 37. týdnu. V jednom měsíci jí byla provedena tracheostomie z důvodu možného zatékání tekutin do plic. V 5. měsíci života Stellinky jí byla diagnostikována genetická vada Trisomie 9. chromozomu v mozaice. První dva roky jsme se potýkaly s častými zápaly plic, alergií na laktózu a lepek. Potom jsme se díky Alence dostali k přírodním produktům a obrovskému know-how. Děkuji za TO! Díky celostnímu přístupu jsme poslední rok bez zápalů plic. Naučili jsme se, co dávat na počínající rýmy a jiné nemoci. Dokonce jsme bezpříznakově prodělali i Covid. Moc děkujeme! Věřím, že na společné cestě i nadále budeme jako TÝM!

Eliška Dostálová

… popáleninami

… důvěrou v sebe

Ozval jsem se ve chvíli, kdy mne opustila partnerka. Nevěděl jsem, jak se dostat ze situace, kdy jsem se trápil – cítil jsem úzkost, depresi, špatnou náladu a celkově mi bylo nanic. Alča mě navedla, jaké otázky si položit, stručné a jasné. Zprvu jsem nevěděl, jak na ně odpovědět. Vedly k zamyšlení nad sebou samým, ke srovnání hodnot a uvědomění si důležitých věcí. Alča mi dávala potřebnou reflexi, poukázala mi cestu. Přineslo mi to klid do duše, naučil jsem se věřit sám sobě, mít se rád a užívat si čas sám se sebou. Zvýšilo se mi sebevědomí, což jsem velmi potřeboval – znát svou hodnotu.

Tomáš Prejza

… nastavením zdravých hranic

Přestěhovala jsem se do bytu po babičce, která se odstěhovala jinam. Žila jsem ve stresu z toho, kdy si zas neohlášeně přijde pro další věci, co zase objevím, že nefunguje. Do toho jsem byla téměř neustále terorizována tím, co je podle mých rodičů správné dělat, abych byla správná dcera/ vnučka.

Hned v prvním modulu kurzu jsem si uvědomila kdo jsem, co chci a začala si stát za svým, naučila se říct ne, nebo se snažit prosadit svůj názor, a věci se daly do pohybu. Po odkrytí mých pocitů ohledně bytu mi babička předala všechny klíče a náš domov je už jen náš, bez vetřelců. A na dalších situacích se učím víc a víc.

Naučila jsem se spoustu jak o sobě, tak o jiných. Především stát sama za sebou, nestydět se za svůj názor. Pravděpodobně mi tento nový pohled pomohl i s vyfiltrováním těch pravých přátel od těch falešných. Tři týdny stačily na to, abych žila lehčeji, bez tíhy myšlenek na to, co jsem zase udělala podle druhých dobře nebo špatně.

Kurz bych doporučila všem, co si potřebují utřídit myšlenky, co se chtějí lépe poznat, nebo si ujasnit vztahy s lidmi ve svém okolí. Mně se povedlo všechno, dokonce se mi podařilo i srovnat se se smrtí velmi blízkého přítele.

Barbora Vachová

… novými začátky

Alenky kurz byl jednoznačně výjimečný. Široko daleko nenajdete něco tak úžasně kreativně transformačního, jako právě tento krásný projekt.

Na kurz jsem se zapsala v období, kdy jsem procházela velkými změnami. Cílem tedy bylo zpracovat si emoce s tímto obdobím spojené a zároveň se soustředit na emoce „nových začátků“. Ty jsem si chtěla uchovat.

Realita předčila očekávání mnohonásobně. Nejen, že jsem zjistila, jak s emocemi pracovat, ale zároveň mi kurz poskytl možnost se zastavit. To, co jsem tolik potřebovala.

Alenka mě provedla mnoha krásnými meditacemi. Často jsem se k nim vracela. Myslím, že ať prožíváte jakékoliv období, tento kurz je přesně pro Vás. Pokud procházíte změnami, potřebujete se najít, ukotvit, zjistit příčiny problémů či odblokovat staré zvyky a najít v sobě sílu, tak se zapište. Zapište se i ti z Vás, co máte klidné a krásné období. Protože tento kurz Vám pomůže si tyto okamžiky uchovat a pomocí Vaší vlastní malby si je kdykoliv v sobě zase vyvolat.

Klára Poupová

… nalezením zářivé budoucnosti

Vím, že vše k nám přichází v pravý čas a tak to bylo i s tímto kurzem. Bez zaváhání jsem se přihlásila a intuice mě nezklamala.

Díky kurzu jsem mnoho věcí změnila a uzdravila. Především jsem vyslyšela svou duši, která se u mě nemohla dlouho dovolat. Nyní věnuji svým emocím pozornost, zpracovávám je uvnitř sebe a proměňuji je pomocí malby. Hravě tak proplouvám životem bez emočních tsunami a výbuchů, což ocení především můj muž a mé dvě dcery.

Kurz měl pro mě bez přehánění miliónový význam. Otevřel mi „něco“, co bude má budoucnost, tj. malba obrazů s andělskou energií a tvorba s přesahem – jak zpracovávat emoce dřív, než nám to ukáže nemoc.

Doporučila bych kurz každému, kdo chce u sebe rozproudit tvořivost a udělat tak velkou část práce pro své zdraví, radost a hojnost. Taky každému, kdo chce být tvůrce svého života a sám si ho ovlivňovat a přetvářet tak, jak chce.

Alenka je inspirativním příkladem, jak zvládnout základ sama se sebou, být napojená na vlastní vnitřní zdroje a tvořit s přesahem a ze srdce.

Eva Kupková

Buďte spokojení i Vy

30 minut úvodní konzultace, během kterých zjistíme co a jak.

Share This